چگونگی آسیب پذیری شرکت های کوچک و متوسط

آیا می دانید که مهم ترین هدف هکرها و نویسندگان نرم افزارهای مخرب، شرکت های کوچک و متوسط سراسر جهان ​​می باشند؟
How-Vulnerable-is-your-Small-and-Medium-Sized-Businessدلایل فراوانی وجود دارد اما مهم ترین علت آن این است که شرکت های کوچک چندین نقطه آسیب پذیری دارند. علاوه بر این، اقدامات امنیتی که آنها در پیش گرفتند بخش کوچکی از روش های انتخاب شده توسط شرکت های تجاری و شرکت های سازمانی بزرگ است.
بنابراین ممکن است به نظر برسد که مهاجمان دنبال شرکت های بزرگتر باشند زیرا پول بیشتری برای سرقت و منابع به شنود گذاشته شده وجود دارد، اغلب واقعیت کاملا با آن متفاوت است. با استفاده از این آزمایش های کوچکی که ما برای شما طراحی کرده ایم، اگر شرکت کوچک و یا متوسط تان با خطرات امنیتی مواجه شد میتوانید آن را دفع کنید.

۱٫ فکر می کنید کدام یک از فعالیت های کارکنان زیر خطرناک تر است؟
الف. دانلود فایل پیوست مشکوک
ب. استفاده از رمز عبور یکسان برای مدت طولانی
ج. کلیک بر روی لینک های مشکوک و تبلیغاتی
د. تمامی موارد بالا

پاسخ – همه موارد فوق. هنگامی که مشکل آسیب پذیری در شرکت های کوچک و متوسط به وجود می آید، همه ی عوامل فوق مطرح می شوند. سهل انگاری بشر و رفتار کارکنان اغلب به نقض امنیتی منجر می شود، به طوری که آنها باید با آموزش درست و آگاهی مهار شوند.

۲٫ شرکت های کوچک و متوسط به طور فعال به دنبال رخنه ها نمی باشند، اما پیدا کردن آنها به طور تصادفی می باشد.
الف. درست
ب. غلط

پاسخ – درست است. زیرا در مرحله اول، تعداد کمی از شرکت های کوچک و متوسط ​ روش های رمزنگاری داده ها در محل را دارند. این امر به یک وضعیتی که در آن نقض داده ها برای ماه ها غیر قابل تشخیص و در پایان یک کسب و کار کوچک و یا متوسط منجر می شود. روش های تشخیص که خیلی پیشرفته نیستند، منجر به همان وضعیت می شوند.

۳٫ تلفن همراه کارکنان و دستگاه ها بستر مناسبی برای نشت اطلاعات حساس شرکت می باشد.
الف. درست
ب. غلط

پاسخ – درست است. کارکنان اغلب به حساب ها و اطلاعات شرکت بر روی دستگاه های شخصی خود، به خصوص در شرکت های کوچک و متوسط​​ دسترسی دارند. این امکان وجود دارد که اغلب اطلاعات حساس منتشر شود، زیرا دستگاه های شخصی امن نمی باشد و محافظ دستگاه های رسمی شرکت نیست.

۴٫ کدام یک از موارد زیر بزرگترین خطر برای شرکت های کوچک و متوسط دربرخورد با یک شکاف امنیتی است؟
الف. از دست دادن اطلاعات محرمانه
ب. از دست دادن کارکنان
ج. از دست دادن شهرت
د. تمامی موارد بالا

پاسخ – همه موارد فوق. هنگامی که یک نقض داده رخ می دهد، اطلاعات حساس و حیاتی از بین می روند و خراب می شوند که می تواند بر علیه شرکت استفاده شود و به نوبه خود منجر به از دست دادن اساس کارمندان و تنزل ناگهانی شهرت شرکت شود. برای شرکت های کوچک و متوسط، نقض امنیتی می تواند بسیار کشنده باشد.

۵٫ چند درصد شرکت های کوچک و متوسط به طور منظم ​​از اطلاعات خود بکاپ تهیه می کنند؟
الف. بیشتر از ۷۵٪
ب. بین ۶۰٪ – ۷۵٪
ج. ۵۰٪
د. ۲۵٪

پاسخ – ۵۰٪. تنها نیمی از این شرکت ها به طور منظم از داده های خود بکاپ تهیه می کنند و حتی کمتر از آن برنامه بازیابی خسارت وارده را دارا می باشند. این بدان معنی است که زمانی که شکافی در داده ها رخ می دهد، خرابی قابل تامل است و از دست دادن داده ها قابل چشم پوشی نیست.

۶٫ اگر نظارت بر شرکت های کوچک و متوسط و مدیریت دسترسی کاربران آن صورت گیرد، امن تر است.
الف. درست
ب. غلط

پاسخ – درست است. اگر یک شرکت به طور منظم نظارت داشته باشد و تمام دسترسی کاربران و حقوقی که فراهم می کند را اداره کند امنیت حفظ می شود. غیر از این کار، اقدامات احتیاطی دیگری که شرکت باید انجام دهد استخدام کارکنان معتبر IT، پیوستن به سیاست های IT و همچنین سابقه و هدف موثر کارکنان خود را پیاده سازی کند.

پس از مطالعه مطالب بالا، در مورد روش های امنیتی شرکت که سازمان شما اتخاذ کرده چه فکری می کنید؟ اگر به دنبال برخی از راه حل های خلاقانه و امنیت مؤثر برای شرکت های کوچک و متوسط و یا حتی شرکت های بزرگ خود هستید، پیشنهاد ما برای شما یک سری محصولات مانند اندپوینت سکیوریتی کوییک هیل است. در اینجا چند مورد از مزایای برجسته که شما می توانید با دریافت جایزه از محصولات کوییک هیل لذت ببرید، ذکر شده است.

فایل پیوست مشکوک و لینک های فیشینگ و پنجره های تبلیغاتی مخرب با کمک Web Security مسدود می شود.
به روز رسانی اندپوینت و اقدامات احتیاطی با سهولت برای هر Group Policy Management انجام می گیرد.
تهدیدات امنیتی و نقاط حمله با کمک آسیب پذیری اسکن امن هستند.
برنامه های نصب شده می توانند برای کنترل برنامه های کاربردی دسترسی مجاز و یا غیر مجاز داشته باشند.
درایوهای قلم خارجی و دیسک های سخت به عنوان کنترل تجهیزات ذخیره سازی مورد بررسی قرار می گیرند و یا مسدود می شوند.
ما عاشق کسب و کارهای کوچک هستیم و از اهمیت امنیت داده ها و جلوگیری از نفوذ به این سازمان ها آگاهی داریم. با راه حل های ساده که برای خشنودی شما طراحی شده اند، قول می دهیم امنیت سازمان شما را حفظ و به شما در رسیدن به درجات بالاتر کمک کنیم.

این نوشته در مقالات ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *